Aukční server BONUS.cz

Internetová aukce Bonus.cz je místem, kde můžete dražit nové zboží za zlomek jeho běžné hodnoty. Aukční portál Bonus.cz se trochu liší od svých konkurentů jako např. Aurko.cz nebo Odklepnuto.cz.
Principy aukce jsou založeny na přihazování ceny, ovšem fungují trochu jinak než jiné aukce na internetu nebo klasické dražby.

Nejdříve musíte nakoupit takzvané bony nebo-li dražební měnu, která následně funguje jako příhoz. Zapojení do aukcí na Bonus.cz je jednoduché, stačí se zaregistrovat a založit si tak svůj osobní účet.

Pomocí svého uživatelského jména a hesla se přihlásíte na Bonus.cz a nakoupíte si svojí zásobu bonů. Bony se nakupují po balíčcích.  Takže například za 400,- Kč nakoupíte 50 bonů. Hodnota bonu je 8 Kč. Při nákupu většího množství bonů nebo při využití bonusů můžete získat další bony navíc. Díky nim pak budete přihazovat v jednotlivých aukcích a dražit tak atraktivní zboží za naprosto bezkonkurenční ceny.

Pokud  máte již nakoupené své bony, tak se již můžete pustit do aukcí. Přihazovat můžete začít okamžitě, většina uživatelů ale začíná přihazovat až těsně před koncem. Aukcí se můžete zúčastnit pouze v době otevírací doby serveru Bonus.cz  a ta je 10.00 hod až do 24.00 hod. Aukce na Bonus.cz nemají pevně stanovený konec a každý nový příhoz tak prodlouží čas aukce na 30 sekund. Vítězem aukce se stává uživatel, který provedl poslední příhoz před ukončením aukce.

Při výhře v aukci obdržíte na váš e-mail zprávu s instrukcemi k zaplacení vydraženého zboží.

Před první aukcí se doporučuje důkladně seznámit s pravidly a průběhem aukcí na Bonus.cz a to v sekci „Nápověda“.

Bezplatná registrace

Pokud se chcete bezplatně registrovat na Aukce, klikněte zde. Následně vyplňte požadované údaje a vyčkejte na zaslání dopisu s aktivačním kódem. Celý proces registrace je jednoduchý, rychlý a bezplatný.