Aukční server cosmito.cz

Cosmito.cz jsou zřejmě nejnapínavější  herní aukce na internetu. Určitě každého z nás láká představa vyhrát nějakou tu věc za relativně nízkou cenu. Princip Cosmito.cz je zcela odlišný od klasických aukčních serveru jako jsou například Aukro nebo Odklepnuto.

Cosmito funguje tak, že se na dražené předměty přihazuje. Zde však nakupujete takzvané Cliqy. Cena jednoho Cliqu se pohybuje v rozmezí od 7 až do 10,- Kč. Každý příhoz prodlužuje danou akci o 15 až  20 vteřin a každým příhozem se zvýší cena předmětu o 0,3 Kč. Jakmile čas aukce doběhne na nulu, tak aukce skončí a výhercem se stane ten, kdo naposledy přihodil.

Poté má právo výherce předmět odkoupit za cenu, na kterou se aukce vyšplhala. Zúčastnit se aukce můžete až po registraci na webu Cosmito.cz. Registrace je bezplatná a trvá jen pár minut. Každý uživatel se může zúčastnit pouze osmi aukcí najednou. Vyhrát pak můžete pouze 8x za 28 dní.

V Cosmito aukcích se typicky nejvíce draží elektronika jako například televize, notebooky, dvd přehrávače, ale můžete si vydražit třeba i značkové hodinky. Ceny jsou více méně atraktivní, kosmické aukce Cosmito vás rádi uvítají.

Bezplatná registrace

Pokud se chcete bezplatně registrovat na Aukce, klikněte zde. Následně vyplňte požadované údaje a vyčkejte na zaslání dopisu s aktivačním kódem. Celý proces registrace je jednoduchý, rychlý a bezplatný.