Aukční server iKup.cz

Online aukce se stávají synonymem moderního obchodování. S jejich pomocí lze velmi snadno prodávat a nakupovat nové i použité zboží. Chcete-li cokoliv prodat nebo výhodně koupit, navštivte webový server iKup.cz, který vznikl již v roce 2004 a řadí se mezi 3 největší aukční servery v České republice. Prodejcem a nakupujícím se v obchodním centru iKup může stát každý.

Prvním nezbytným krokem je registrace. Ta probíhá standardní formou, tedy vyplněním základních údajů a potvrzením emailové adresy. Registrace je zcela zdarma. Pro bezpečné obchodování iKup.cz ověřuje kontaktní údaje registrovaných uživatelů. Ověřuje se buď bankovní formou nebo poštovní formou. Bez prověření Vaší osoby nemůžete prodávat. Po registraci obdržíte vstupní bonus 200 Kč. Tento bonus můžete využít např. pro zviditelnění svých aukcí. Založení aukcí je zcela zdarma. Platí se pouze za zviditelnění Vaší aukce či zobrazení aukce na hlavní stránce. Po přihlášení budete moci spravovat Váš vlastní uživatelský profil na stránce Můj iKup a získáte možnost využívat řady funkcí v rámci tohoto profilu.

Na iKup naleznete opravdu velké množství zboží rozdělené do různých kategorií od elektroniky, přes oblečení, sportovní potřeby až po automobily nebo reality. Pokud Vás nějaká nabídka zaujme, ještě než začnete přihazovat v aukci si podrobně přečtěte všechny informace, které o předmětu prodejce poskytuje. Pokud budete mít nějaké otázky, můžete kontaktovat prodejce a požádat ho o více informací prostřednictvím odkazu Otázka pro prodávajícího anebo mu poslat email pomocí odkazu Zaslat e-mail prodávajícímu. Dalším důležitým krokem je kontrola prodejce a to tak, že se podíváte na jeho hodnocení od jiných nakupujících. 

Zboží si můžete zakoupit buď přihozením v probíhající aukci nebo koupit předmět za pevně danou cenu – „Kup teď“, pokud je ovšem prodejcem stanovena. Pro pohodlí uživatelů online aukce iKup.cz jsou připraveny pomocné programy jako například iKupAsistent nebo iKupMaster. Prodej zboží na aukci iKup.cz je díky spolehlivosti aukce správnou volbou. V případě, že vlastníte internetové stránky, můžete využít na iKup.cz partnerský program, díky kterému si lze buď finančně polepšit nebo nasbírané body využít na propagaci svých aukcí či objednání nějakého tarifu.

 Bezpečnost na iKup.cz

  • snažte se vyhýbat transakcím, při kterých prodejce požaduje platbu předem v případě, že se jedná o neověřeného uživatele.
  • buďte opatrní v případě mezinárodních transakcí a velmi drahého a žádaného zboží
  • projděte si hodnocení prodejce ještě před prvním přihozením. Hodnocení Vám dá možnost zjistit více podrobnosti o průběhu dosavadních transakcí prodejce
  • Ověřujte si kontaktní údaje prodejce ještě než mu odešlete platbu
  • Prověřujte, zda o nabízeném předmětu byly podány pravdivé informace

Bezplatná registrace

Pokud se chcete bezplatně registrovat na Aukce, klikněte zde. Následně vyplňte požadované údaje a vyčkejte na zaslání dopisu s aktivačním kódem. Celý proces registrace je jednoduchý, rychlý a bezplatný.