Aukční server odklepnuto.cz

Na českém internetu je mnoho aukčních serverů, které nabízejí internetové aukce. Mezi jeden z nich patří i web Odklepnuto.cz. Tento server se řadí mezi 3 největší v České republice. Díky Odklepnuto.cz můžete prodávat a nakupovat za velmi výhodné ceny. V internetové aukci Odklepnuto.cz je uživatelům  prezentována nepřeberná paleta zboží.

Největší motivací pro nákupy v aukcích je především úspora času, výhodná cena, pohodlí při nákupu a široký výběr zboží. Na internetových aukcích naleznete téměř vždy mnohem nižší ceny, než v kamenných i internetových obchodech. Odklepnuto vám dává jistotu stabilní firmy, server je vyvíjen již po mnoho let, díky tomu tak můžete nakupovat jednoduše a bez problémů.

Systém aukcí je velice jednoduchý. Předměty jsou zde řazeny do jednotlivých kategorií (např. Auto – Moto, Dárkové předměty, Děti – dětská výbava, Dům-byt-zahrada, Elektronika a spotřebiče, Hudba a film, Knihy a časopisy, Oblečení, Sport a turistika a mnohé další). Na rozdíl od konkurenčních serverů je Odklepnuto.cz zcela bez poplatků.

Abyste se mohli zúčastnit aukce, musíte se nejdříve zaregistrovat. Registrace Vám zabere jen pár minut, je jednoduchá a také zdarma.

Prodej na webu je vysvětlen v sekci „Nápověda“, kde naleznete užitečné rady při obchodování. Začněte asi tím, že zkusíte prodat nějaké ty věci , které už nepotřebujete. Prodávat můžete dvojí formou. A to buď pomocí aukce, kde budou uživatelé předmět dražit a nebo formou „Kup teď“, kde si stanovíte pevnou cenu

Jak založit aukci na odklepnuto.cz

  1. vyberete si nejvhodnější kategorii, do které zařadíte vámi prodávaný předmět
  2. zadáte popis, název, cenu předmětu, způsob prodeje  a dále obchodní podmínky
  3. nahrajete obrázek
  4. překontrolujete si svoje zadané údaje
  5. zveřejníte svojí aukci

Každý den se díky serveru Odklepnuto uzavírají stovky transakcí a není vyloučené, že se mezi tak velkým počtem transakcí objeví neseriózní uživatel. Proto se doporučuje, aby si uživatel před každou aukcí pečlivě prošel veškeré podrobnosti o předmětu i o prodávajícím. Každý uživatel má svůj vlastní profil, kde se zobrazují výsledky z předchozích obchodů a komentáře. Nakupujte s rozvahou a vždy si důkladně čtěte popis předmětu – zaměřte se také na podmínky dopravy a platby.

Ať už vyzkoušíte kterýkoli aukční systém, rozhodně vám můžeme aukce doporučit jako skvělý způsob nakupování i prodeje přes internet.

Odklepnuto.cz má rovněž Partnerský program, který umožňuje každému uživateli propagovat tento aukční server pomocí bannerů na svých www stránkách. Pokaždé, když někdo klikne na banner umístěný na Vašich stránkách, dostanete od Odklepnuta 50 haléřů.

Bezplatná registrace

Pokud se chcete bezplatně registrovat na Aukce, klikněte zde. Následně vyplňte požadované údaje a vyčkejte na zaslání dopisu s aktivačním kódem. Celý proces registrace je jednoduchý, rychlý a bezplatný.